Prezentacja o Sympozjum St. Gallen

5 listopada 2018

W piątek 23 listopada zapraszamy na krótką prezentację o Sympozjum St. Gallen. Prezentacja odbędzie się w Sali D o godzinie 15:00.
Sympozjum St. Gallen to wiodąca na świecie inicjatywa międzypokoleniowych debat na temat rozwoju gospodarczego, politycznego i społecznego. Od 1969 r. promują debaty jako studencką inicjatywę łączącą sukces z innowacją.
Nasi absolwenci i studenci podyplomowi mogą zakwalifikować się do udziału w globalnej konferencji i skorzystać z szansy na wygraną w wysokości 20 000 CHF.
W tym roku Sympozjum w St.Gallen gości takie osobistości jak Lord Griffiths, wiceprezes Goldman Sachs International, Jack Ma, założyciel i dyrektor generalny Alibaba Group, czy Bogolo Kenewendo, minister ds. Inwestycji, handlu i przemysłu Republiki Botswany. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy odwiedzić stronę www.symposium.org