Absolwent WNE UW laureatem w Konkursie o Nagrodę Prezesa NBP

25 listopada 2019

Wojciech Jędruszczak, absolwent studiów licencjackich - Ekonomia i magisterskich  - Informatyka i ekonometria Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, został laureatem pierwszej nagrody w XII edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Pan Wojciech Jędruszczak napisał i obronił pracę pt. "Wzorzec konwergencji bezrobocia w ujęciu stochastycznym – Polska 2004-2016" napisaną pod kierunkiem naukowym dr. Piotra Wójcika.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie Narodowego Banku Polskiego.

Serdeczne gratulacje!

Nagdoda_NBP.jpg

Fot. od lewej: Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak - Przewodniczący Kapituły Konkursowej, dr hab. Ryszard Kokoszczyński, prof. ucz. - Członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego, Wojciech Jędruszczak - laureat konkursu, absolwent WNE UW, dr Piotr Wójcik - promotor pracy magisterskiej, wykładowca WNE UW.