Przeniesienie po semestrze zimowym 2018/2019

11 października 2018

Szanowni studenci II roku studiów licencjackich,

podobnie jak w roku poprzednim, Komisja Dydaktyczna WNE UW podjęła decyzję o ustaleniu warunków nt. przeniesień między kierunkami i specjalnościami po semestrze zimowym 2018/2019. WNE daje gwarancję przeniesienia na wybrany kierunek / specjalność po semestrze na poniższych warunkach:

a) średnia z pięciu obligatoryjnych dla wszystkich kierunków/specjalności przedmiotów z semestru zimowego II roku (język obcy - lektorat, Mikroekonomia III, Makroekonomia II, Rachunek Prawdopodobieństwa, Finanse I) wynosząca 4.0 lub więcej;
b1) do przeniesienia na IIE - końcowa ocena z Rachunku Prawdopodobieństwa min. 4,5;

b2) do przeniesienia na FIR - końcowa ocena z Finansów I min. 4,5;

b3) do przeniesienia na EP - końcowa ocena z Mikroekonomii III min. 4,5.

Rozważane będą oceny uzyskane w sesji podstawowej. W przypadku braku oceny - do celów rankingowych zostanie policzona ocena 2. Osoby, które będą miały przywrócone terminy sesji podstawowej będą rozpatrywane po sesji poprawkowej. Studenci, którzy chcą się przenieść na wybrany kierunek/specjalność składają podanie w dziekanacie niezwłocznie po uzyskaniu wszystkich ww. ocen (formularz będzie dostępny w dziekanacie studiów).