Minigranty dla studentów WNE UW

1 października 2018

2017_plakat1.jpgDziekan WNE UW ogłasza w 2018 r. konkurs na mini-granty dla studentów WNE UW. Celem programu jest wspieranie badań prowadzonych przez studentów. W ramach tego konkursu dofinansowane mogą zostać działania naukowe studentów WNE UW, takie jak:

•  wyjazdy na konferencje naukowe, warsztaty (udział z referatem)
  •  proof-reading tekstów składanych do czasopism zagranicznych,
  •  wyjazdy na konkursy branżowe,
  •  wyjazdy na szkoły letnie,
  •  inne działania o charakterze naukowym.

Nabór w trybie ciągłym. O środki mogą aplikować wszyscy obecni studenci WNE UW. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do p. Edyty Gajcy (Dziekanat Studiów pok.K4, ^nvpLtgT_4Q~-c}SP?6F]#[DVX[+n~LNtZt!lc4FH%/ ). Wnioski rozpatruje kolegium dziekańskie. Łączna kwota w ramach konkursu – 15 000 zł.

Warunki rozliczenia finansowego projektu:

• przedstawienie faktury wystawionej na:

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
NIP 525-001-12-66

Warunki rozliczenia merytorycznego projektu:

•  w przypadku wyjazdów na konferencje, konkursy, szkoły letnie, warsztaty etc. – przedstawienie w ciągu 14 dni od zakończenia podróży:
    •  potwierdzenia udziału w dofinansowanym wydarzeniu
    •  krótkiej notatki z wydarzenia wraz ze szkicem wystąpienia (np. slajdy) (jeśli dotyczy)
  •  w przypadku proofreadingu tekstu – przedstawienie w ciągu 21 dni od zakończenia usługi:
    •  skorygowanego tekstu
    • potwierdzenia zgłoszenia tekstu do czasopisma zagranicznego
  • w przypadku innych działań – przedstawienie w ciągu 14 dni od zakończenia wydarzenia lub wydatkowania środków potwierdzenia realizacji tych działań

Prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego.

Tags