Ze smutkiem żegnamy Panią Irenę Szewińską

3 lipca 2018

Irena Szewinska.jpgIrena Szewińska (1946-2018). W ostatnich dniach dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Ireny Szewińskiej, absolwentki naszego wydziału. Ukończyła studia w 1970 r. uzyskując dyplom magistra ekonomii na kierunku ekonometria. Była wielokrotną medalistką olimpijską, członkinią Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.
Mieliśmy zaszczyt gościć Ją w 2013 r. na spotkaniu absolwentów WNE, miała być specjalnym gościem Gali Absolwentów WNE w listopadzie 2018 r., uhonorowanym Medalem UW.
Żegnamy wybitną lekkoatletkę i bardzo serdeczną osobę.
Społeczność WNE UW
Wspomnienia Pani Szewińskiej o studiach na WNE można znaleźć tutaj