WNE wśród liderów według Perspektyw

13 czerwca 2018

20810613_Perspektywy_kierunki ekonomicze.jpg12 czerwca 2018 r. Fundacja Perspektywy wręczyła dyplomy liderom kierunków ekonomicznych w Polsce. Podczas uroczystej gali Dziekan WNE UW, prof. dr hab. Jan Jakub Michałek, odebrał dyplomy nagradzające WNE UW za zdobycie II miejsca w rankingu kierunku „Finanse i rachunkowość” oraz kierunku „Ekonomia”.

W spotkaniu Forum Liderów Kształcenia Menedżerskiego oraz panelu dyskusyjnego „MBA w szybko zmieniającym się otoczeniu” uczestniczyli rektorzy, dziekani i profesorowie uczelni prowadzących kierunki ekonomiczne oraz MBA. „Perspektywy” mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w opracowywaniu profesjonalnych rankingów edukacyjnych, których opublikowały już ponad 70 - w tym 19 edycji prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych.