08.12.2021, 14:27

Konferencja online WhyR? pod patronatem WNE UW [10.12.2021]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji online WhyR?, organizowanej przez fundację Why R? i odbywającej się pod patronatem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się zdalnie, w języku angielskim 10 grudnia 2021 r.

Konferencja Why R? jest okazją okazji do poznania tajników zagadnień z zakresu data science pod okiem ekspertów. Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni do profesjonalnego networkingu i wymiany doświadczeń z zakresu statystycznego uczenia maszynowego, programowania, optymalizacji i data science pomiędzy praktykami i studentami. Jedną z kluczowych zalet Why R? jest przyciąganie uczestników zarówno ze środowisk akademickich, jak i biznesowych.

Konferencja Why R? i inne aktywności fundacji Why R? są skierowane zarówno do doświadczonych praktyków data science, jak i studentów zainteresowanych tą dziedziną.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami Konferencji na stronie: https://2021.whyr.pl/