Kalendarium obchodów

20 maja 2023Piknik Rodzinny Pracowników WNE UW

WNE to przede wszystkim ludzie! Piknik Pracowników WNE jest nową tradycją Wydziału pozwalającą spotkać się pracownikom w luźnej atmosferze, tak aby poznać się bliżej i nawiązać nie tylko służbowe relacje. W tym roku hasłem pikniku jest: WNE. 70 lat tradycji i innowacji. 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją: https://we.tl/t-F3iqt4WEXC

Miejsce: Ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej, ul. Dobra 55


4-5 lipca 2023Konferencja Warsaw International Economic Meeting 2023

Od początku jej istnienia, celem Konferencji WIEM było umożliwienie prezentacji badań przez pracowników polskich instytucji badawczych oraz utrzymywanie kontaktów z ich absolwentami, którzy zdecydowali się na kontynuowanie kariery naukowej zagranicą. Pierwsza edycja Konferencji WIEM odbyła się w 2006 r. i przyciągnęła osoby polskiego pochodzenia (w tym absolwentów WNE) z najbardziej renomowanych uczelni światowych, takich jak: Stanford, Chicago, Columbia, London School of Economics i in. W roku 2023 odbędzie się osiemnasta edycja konferencji, a jej gościem honorowym będzie prof. Marzena Rostek, absolwentka WNE (rocznik 1999), a obecnie profesor na University of Wisconsin-Madison.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z konferencji.

Miejsce: Wydział Nauk Ekonomicznych, ul. Długa 44/50


8 lipca 2023Graduacja WNE UW 2023

Sukces WNE to przede wszystkim jego absolwenci. Z wielką dumą uczcimy zakończenie bieżącego roku akademickiego i będziemy świętować zakończenie studiów przez kolejny rocznik absolwentów WNE opuszczający mury Uniwersytetu Warszawskiego. 

Miejsce: Audytorium Maximum UW oraz Sala Kolumnowa Wydziału Historii UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28


25 września 2023Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

W 70 lat po rozpoczęciu studiów przez pierwszy rocznik studentów ekonomii na UW, uroczyście rozpoczniemy 71. rok akademicki Wydziału Nauk Ekonomicznych.

Miejsce: Audytorium Maximum UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28


20 października 2023Sesja Jubileuszowa „70 lat Wydziału Nauk Ekonomicznych”

Sesja Jubileuszowa będzie okazją do oficjalnego uczczenia Jubileuszu, przedstawienia wybranych dynamicznie rozwijających się nurtów badawczych na Wydziale, dyskutowania o przyszłości dydaktyki w obszarze ekonomii z udziałem absolwentów – przedstawicieli największych pracodawców. Po zakończeniu części oficjalnej zapraszamy na koncert i koktajl.  

Miejsce: Aula w Starej Bibliotece UW oraz Sala Kolumnowa Wydziału Historii UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28


21 października 2023Dzień Absolwenta Wydziału Nauk Ekonomicznych

Dzień Absolwenta będzie okazją do spotkania absolwentów po kilku, a może kilkudziesięciu latach od ukończenia studiów. W czasie tego wydarzenia zaplanowano spotkanie z dziekanami, pracownikami naukowymi i administracyjnymi Wydziału, prezentacje działalności organizacji studenckich, zwiedzanie Wydziału, a także konkurs wiedzy o WNE. 

Miejsce: Wydział Nauk Ekonomicznych, ul. Długa 44/50