• Studia Wydziału Nauk Ekonomicznych w rankingu Perspektywy 2021

  Ranking kierunków studiów „Perspektywy” to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale został uznany za najlepszy w Polsce, Finanse i rachunkowość znalazły się na drugim miejscu w kraju. 

 • Wydział Nauk Ekonomicznych UW wśród liderów rankingu Eduniversal Best Masters

  Pięć magisterskich programów naszego Wydziału znalazło się na czołowych lokatach światowego rankingu Eduniversal Best Masters 2021. Ranking Best Masters to zestawienie ponad 22 000 programów studiów magisterskich i MBA, oferowanych przez blisko 4000 uczelni ze 154 krajów.

 • Certyfikaty Doskonałości Kształcenia PKA dla 3 kierunków Wydziału

  Trzy kierunki studiów prowadzone przez Wydział Nauk Ekonomicznych UW uzyskały prestiżowe Certyfikaty Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej - w momencie przeprowadzania procedury akredytacyjnej (2019 r.) były to wszystkie prowadzone przez Wydział kierunki studiów.

 • Pełna akredytacja ACCA dla specjalności „Ekonomia Przedsiębiorstwa”

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA - Association of Chartered Certified Accountants, dla specjalności „Ekonomia Przedsiębiorstwa” na kierunku „Ekonomia” (dla studiów I i II stopnia).

 • Studia Ekonomiczne UW na I miejscu w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”

  W Rankingu Uczelni i Studiów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita” z 2019 r. studia ekonomiczne na Uniwersytecie Warszawskim zwyciężyły w rankingu studiów ekonomicznych, prowadzonych przez uczelnie nieekonomiczne.

Aktualności

Obraz Zimowy BraveCamp 2021 – warsztaty z biznesu dla cz…
Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników Wydziału do wzięcia udziału w zimowej edycji Brave Camp – wyjazdu warsztatowego organizowanego przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego.
Obraz Student Wydziału Mistrzem Ortografii UW 2021!
Adam Biniszewski, student studiów II stopnia na kierunku Ekonomia, zwyciężył w tegorocznym Dyktandzie UW i został Uniwersyteckim Mistrzem Ortografii 2021.
Obraz Seminarium online QFRG i DSLab „Effective Local Vo…
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym seminarium QFRG i DSLab, podczas którego dr hab. Juliusz Jabłecki z Katedry Finansów Ilościowych WNE UW zaprezentuje wyniki swojego badania.
Obraz Absolwenci Wydziału z nagrodą Mental Health Tech P…
Videobot „Embodied Conversational Agent”, którego pomysłodawcami są absolwenci WNE UW, został wybrany światowym produktem roku podczas prestiżowej konferencji Med-Tech World Summit.
Obraz Konkurs na stanowisko Kierownika Sekcji Komunikacj…
Wydział Nauk Ekonomicznych UW poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika do nowo powstającej Sekcji Komunikacji. Konkurs trwa do 28 stycznia 2022 r.
Obraz Zwolnienia z podatku VAT jako element polityki red…
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium Katedry Innowacji i Rozwoju WNE UW, które dotyczyć będzie wykorzystania zwolnień z podatku VAT jako elementu polityki redystrybucyjnej.
Obraz Studia Ekonomiczne UW na I miejscu w rankingu dzie…
W Rankingu Uczelni i Studiów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita” studia ekonomiczne na Uniwersytecie Warszawskim zwyciężyły w rankingu studiów ekonomicznych, prowadzonych przez uczelnie nieekonomiczne.
Obraz „Diament ekonomiczny” – cykl debat KNSG UW
„Diament ekonomiczny” to nowy projekt Koła Naukowego Strategii Gospodarczej, którego celem jest integracja kół naukowych z całej Polski. Pierwsza debata odbędzie się 14 grudnia br.
Obraz Pełna akredytacja ACCA dla specjalności „Ekonomia …
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA - Association of Chartered Certified Accountants, dla specjalności „Ekonomia…

Oddaj głos na nową strategię WNE.

Polecane Wydarzenia