• JUBILEUSZ 70-LECIA WNE UW

  W 2023 roku mija siedemdziesiąt lat od momentu, gdy Uniwersytet Warszawski po raz pierwszy przyjął studentów na Wydział kształcący w obszarze ekonomii. Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z Jubileuszu WNE UW (20-21.10.2023 r.).

 • Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

  Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 WNE UW odbyła się 25 września br. w Auli im. Mickiewicza, Auditorium Maximum.

 • Świąteczna zbiórka WNE dla podopiecznych „Chaty na Kępie”

  Serdecznie zapraszamy społeczność WNE do udziału w świątecznej zbiórce upominków dla mieszkańców Rodzinnego Domu Dziecka „Chata na Kępie”. To placówka położona w miejscowości Kotuń (nieopodal Siedlec). Swój nowy dom znalazło tam pięcioro dzieci w wieku od 7 do 17 lat. Zbiórka potrwa do 4 grudnia. 
   

 • W rytmie ekonomii - podcast WNE UW

  W drugim sezonie podcastu W rytmie ekonomii dyskutujemy o nierównościach społecznych, edukacyjnych mitach, kulturze, cyfryzacji i ekonomicznej analizie prawa. Rozmawiamy z badaczkami i badaczami z WNE, ale staramy się mówić językiem zrozumiałym dla wszystkich.

  button_spotify.jpg button_apple.jpg
 • 1. miejsce w Polsce kierunków Ekonomia oraz Informatyka i Ekonometria na WNE UW

  W grupie kierunków ekonomicznych wyróżniony został również kierunek FINANSE i RACHUNKOWOŚĆ, zdobywając 2. miejsce.

 • Let’s make together economics in Warsaw

  Zapraszamy do obejrzenia filmu o Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Projekt finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland (nabór 2020).

 • CENTRAL EUROPEAN ECONOMICS JOURNAL - warto czytać, warto publikować!

  Zapraszamy autorów artykułów z zakresu ekonomii, a także na styku ekonomii i socjologii, demografii, politologii, prawa i zarządzania itd. Open access, brak opłat, szybki proces recenzyjny, 70 punktów MEiN.

  ceej linkedin.jpg facebook
 • Pełna akredytacja ACCA wszystkich 9 modułów

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA, dla kierunku Finanse i Rachunkowość/Finanse, Inwestycje i Rachunkowość oraz dla  specjalności Ekonomia Przedsiębiorstwa.

Aktualności

Obraz Przedmiot „Marketing Mix Modelling w praktyce” – z…
Już 26 września br. ruszą zapisy na drugą edycję przedmiotu prowadzonego wspólnie z EssenceMediaCom Business Science – ekspertami z dziedziny Marketing Mix Modelling!
Obraz Otwarte seminarium online
Serdecznie zapraszamy do udziału w otwartym seminarium organizowanym przez Katedrę Innowacji i Rozwoju WNE UW.
Obraz Dni Adaptacyjne na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW
Serdecznie zapraszamy nowoprzyjętych studentów WNE UW do uczestnictwa w dniach adaptacyjnych, które odbędą się w dniach 26- 27 września 2023 r. w budynku wydziału przy ul. Długiej 44/50.
Obraz Podział na kierunki i specjalności
Informacje o przydziale osób do poszczególnych kierunków i specjalności po I roku studiów I stopnia.
Obraz Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 WNE UW
Już 25 września 2023 r. (poniedziałek) zapraszamy na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Obraz Doroczne spotkanie konsorcjum VISIONARY na Uniwers…
W dniach 11-13 września br. odbyło się doroczne spotkanie konsorcjum VISIONARY (“Food proVISION through sustAinable faRming sYstems and value chains”), podsumowujące stan dotychczasowych prac w projekcie i plany na dalsze miesiące badań.
Obraz Nowe procedury dotyczące zakupu biletów w podróżac…
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi procedurami dotyczącymi zakupu biletów w podróżach służbowych pracowników, studentów i doktorantów UW.
Obraz Dr hab. Tomasz Kopczewski laureatem grantu fundacj…
Grant został przyznany na rozpropagowanie nowej metody nauczania mikroekonomii opartej na narzędziach eksperymentalnych, Data Science, storytelling i etyce.
Obraz Dr Jacek Lewkowicz ze stopniem doktora habilitowan…
Serdecznie gratulujemy dr. Jackowi Lewkowiczowi z Katery Ekonomii Politycznej WNE UW uzyskania stopnia doktora habilitowanego.
Obraz Trwa 21st ESPAnet Annual Conference
Konferencja jest organizowana przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie jest współorganizowane przez Interdyscyplinarne Centrum Badań Rynku Pracy i Dynamiki Rodziny LabFam.