• Wydział Nauk Ekonomicznych dla Ukrainy

  W tym trudnym czasie solidaryzujemy się z Obywatelami Ukrainy, w szczególności ze Studentami, Doktorantami i Pracownikami będącymi częścią wspólnoty naszego Wydziału. Na Wydziale i Uczelni podejmowane są akcje pomocy dla osób pochodzących z Ukrainy.

 • Ekonomia WNE UW na 1. miejscu w rankingu Perspektywy 2022

  Ranking kierunków studiów magazynu Perspektywy to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale po raz kolejny został uznany za najlepszy w Polsce. 

 • 1. miejsce UW wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank

  Uniwersytet Warszawski sklasyfikowany na pierwszym miejscu wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank. Ranking klasyfikuje 14 131 uczelni ze 183 krajów. 

 • WNE UW z 3 CERTYFIKATAMI DOSKONAŁOŚCI KSZTAŁCENIA POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ

  WNE UW jest jedynym ośrodkiem w Polsce z aż trzema Certyfikatami Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej. 

 • Pełna akredytacja ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) wszystkich 9 modułów

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA, dla kierunku Finanse i Rachunkowość/Finanse, Inwestycje i Rachunkowość oraz dla  specjalności Ekonomia Przedsiębiorstwa.

Aktualności

Obraz Konkursy w ramach programu IDUB UW
„Program wizyt w strategicznych instytucjach partnerskich – dofinansowanie kosztów podróży i pobytu” oraz „Promocja badań naukowych” to aktualnie trwające konkursy w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.
Obraz Marketing Mix Modelling w praktyce – zapisy na now…
Zapraszamy do udziału w zajęciach w nowym przedmiocie prowadzonym w semestrze zimowym 2022/2023 na WNE UW: „Marketing Mix Modelling w praktyce”. Zapisy rozpoczną się już 27 września br.
Obraz Oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich
W dniach 27-28 września br. odbędą się szkolenia "Komunikacja i rozwiązywanie konfliktów w środowisku wielokulturowym" (online) oraz "Głusi i słabosłyszący studenci na moich zajęciach – jak zapewnić im pełen udział?" (stacjonarne).
Obraz Nowy przedmiot w semestrze zimowym –
Już 27 września rozpoczną się zapisy na nowy przedmiot w semestrze zimowym 2022/2023: Ryzyko kredytowe klientów korporacyjnych.
Obraz Badacze WNE UW podczas międzynarodowego warsztatu …
Czy kraje, w których konstytucje nie są przestrzegane w praktyce, ponoszą konsekwencje gospodarcze lub polityczne? Jakie są powody nieprzestrzegania konstytucji? Te i zbliżone interdyscyplinarne pytania były tematem warsztatu.
Obraz Nagroda Epainos dla Doktorantki WNE UW
Z radością informujemy o nagrodzie Epainos wręczonej Marii Kubarze ze Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UW – Doktorantce w Katedrze Statystyki i Ekonometrii WNE UW. Nagroda wręczona została podczas konferencji ERSA 2022, która odbyła się w…
Obraz Konferencja Wydziału Nauk Ekonomicznych, 29 wrześn…
Tegoroczna Konferencja WNE UW odbędzie się w dniach 29 września – 1 października w Hotelu Zamek Janów Podlaski.
Obraz Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023
W imieniu Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Gabrieli Grotkowskiej, prof. ucz. zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023 WNE UW.
Obraz Żegnamy Panią Irenę Głowacką
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Ireny Głowackiej - wieloletniej szefowej biblioteki Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Obraz Wydział Nauk Ekonomicznych podczas Salonu Maturzys…
8-9 września odbywa się w Warszawie salon edukacyjny Perspektywy 2022. Dla przyszłorocznych maturzystów to najlepszy czas i miejsce, by poznać ofertę studiów uczelni z całej Polski, w tym Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Nauk Ekonomicznych.