• Wydział Nauk Ekonomicznych dla Ukrainy

  W tym trudnym czasie solidaryzujemy się z Obywatelami Ukrainy, w szczególności ze Studentami, Doktorantami i Pracownikami będącymi częścią wspólnoty naszego Wydziału. Na Wydziale i Uczelni podejmowane są akcje pomocy dla osób pochodzących z Ukrainy.

 • Ekonomia WNE UW na 1. miejscu w rankingu Perspektywy 2022

  Ranking kierunków studiów magazynu Perspektywy to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale po raz kolejny został uznany za najlepszy w Polsce. 

 • 1. miejsce UW wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank

  Uniwersytet Warszawski sklasyfikowany na pierwszym miejscu wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank. Ranking klasyfikuje 14 131 uczelni ze 183 krajów. 

 • WNE UW z 3 CERTYFIKATAMI DOSKONAŁOŚCI KSZTAŁCENIA POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ

  WNE UW jest jedynym ośrodkiem w Polsce z aż trzema Certyfikatami Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej. 

 • Pełna akredytacja ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) wszystkich 9 modułów

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA, dla kierunku Finanse i Rachunkowość/Finanse, Inwestycje i Rachunkowość oraz dla  specjalności Ekonomia Przedsiębiorstwa.

Aktualności

Obraz Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023
Za nami uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Obraz Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
17 października 2022 r. o godz. 9:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Roberta Mroza pt.: „Models, laws, and evidence – philosophy of causal research in macroeconomic”.
Obraz Badanie „BYĆ RODZICEM NA UW” – zaproszenie do wzię…
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu, organizowanym przez Zespół Równościowy UW oraz Centrum Badań nad Problematyką Kobiet i Płci UW.
Obraz Wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych
Serdecznie zapraszamy pracowników WNE UW do wzięcia udziału w projekcie „Erasmus –mobilność edukacyjna z krajami programu”. W ramach projektu oferowane są wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych.
Obraz Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW – …
Serdecznie zapraszamy do przesyłania aplikacji w konkursie na dofinansowanie aktywności publikacyjnej oraz określonych aktywności naukowych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach programu IDUB UW.
Obraz Konkurs na stanowisko eksperta ds. wsparcia osób z…
Serdecznie zapraszamy do przesyłania aplikacji na stanowisko eksperta ds. wsparcia osób z Ukrainy. Zgłoszenia są przyjmowane do 29 września br.
Obraz Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Uprzejmie informujemy, że decyzją JM Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, 3 października br. został ogłoszony dniem wolnym od zajęć.
Obraz 17th EU REAL Meeting „Regional and Urban Economic …
W dniach 8-10 września na Wydziale Nauk Ekonomicznych odbyła się 17. edycja międzynarodowej konferencji "European Union Regional Economics Applications Laboratory (EU REAL) Workshop”.
Obraz Stypendium w projekcie badawczym
Zapraszamy studentów i doktorantów do przesyłania aplikacji w konkursie na stypendium w projekcie OPUS 18 „From knowledge networks to interregional innovation systems in the context of decentralized power for regions” Narodowego Centrum Nauki.
Obraz Podział pierwszego roku studiów na kierunki