• Wydział Nauk Ekonomicznych dla Ukrainy

  W tym trudnym czasie solidaryzujemy się z Obywatelami Ukrainy, w szczególności ze Studentami, Doktorantami i Pracownikami będącymi częścią wspólnoty naszego Wydziału. Na Wydziale i Uczelni podejmowane są akcje pomocy dla osób pochodzących z Ukrainy.

 • Ekonomia WNE UW na 1. miejscu w rankingu Perspektywy 2022

  Ranking kierunków studiów magazynu Perspektywy to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale po raz kolejny został uznany za najlepszy w Polsce. 

 • 1. miejsce UW wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank

  Uniwersytet Warszawski sklasyfikowany na pierwszym miejscu wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank. Ranking klasyfikuje 14 131 uczelni ze 183 krajów. 

 • WNE UW z 3 CERTYFIKATAMI DOSKONAŁOŚCI KSZTAŁCENIA POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ

  WNE UW jest jedynym ośrodkiem w Polsce z aż trzema Certyfikatami Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej. 

 • Pełna akredytacja ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) wszystkich 9 modułów

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA, dla kierunku Finanse i Rachunkowość/Finanse, Inwestycje i Rachunkowość oraz dla  specjalności Ekonomia Przedsiębiorstwa.

Aktualności

Obraz Dr hab. Krzysztof Szczygielski, prof. ucz. podczas…
„Horyzont Innowacji. Jubileusz 15-lecia NCBR” to konferencja organizowana w dniach 27-28 października w Expo XXI w Warszawie.
Obraz Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy / Варшавський у…
Miło nam poinformować o programie „Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy”, koordynowanym przez WNE UW. / Ми раді повідомити про програму «Варшавський Університет для України», координатором якої є Факультет Економічних Наук Варшавського Університету.
Obraz Konkurs Nowe Idee 3A w POB3
Do 14 listopada br. trwa nabór wniosków w konkursie Nowe Idee 3A w Priorytetowym Obszarze Badawczych III.
Obraz 3. edycja konkursu staży naukowych dla doktorantów
Informujemy o ogłoszonej trzeciej edycji konkursu na staże naukowe dla doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.
Obraz Konkursy Narodowego Centrum Nauki
Serdecznie zapraszamy do przesyłania aplikacji do trwających konkursów NCN: PRELUDIUM BIS 4, SONATA 18, OPUS 24.
Obraz Gratulujemy prof. dr. hab. Łukaszowi Hardtowi
Z dniem 11 października br. prof. dr hab. Łukasz Hardt otrzymał powołanie na Przewodniczącego Rady Nadzorczej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Obraz Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
8 listopada 2022 r. o godz. 11:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Michała Kubika pt.: „Analiza opłacalności inwestycji w elektrownię atomową w Polsce”.
Obraz Organizacja zajęć w dniach 31.10 oraz 2.11.2022
Zgodnie z kalendarzem akademickim UW, 31 października 2022 r. - poniedziałek jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W środę, 2 listopada 2022 roku zajęcia odbywać się będą według planu poniedziałkowego.
Obraz Warsaw Economic Seminars – “The Obstinacy of Gende…
W trakcie seminarium omawiane będzie badanie dotyczące stereotypów związanych z kobietami w nauce.
Obraz Seminarium doktoranckie „Relations in the power st…
Serdecznie zapraszamy doktorantów Wydziału Nauk Ekonomicznych, Studentów Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych oraz pracowników naukowych do udziału w nadchodzącym seminarium doktoranckim na Wydziale Nauk Ekonomicznych.