• Wydział Nauk Ekonomicznych dla Ukrainy

  W tym trudnym czasie solidaryzujemy się z Obywatelami Ukrainy, w szczególności ze Studentami, Doktorantami i Pracownikami będącymi częścią wspólnoty naszego Wydziału. Na Wydziale i Uczelni podejmowane są akcje pomocy dla osób pochodzących z Ukrainy.

 • Ekonomia WNE UW na 1. miejscu w rankingu Perspektywy 2022

  Ranking kierunków studiów magazynu Perspektywy to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale po raz kolejny został uznany za najlepszy w Polsce. 

 • 1. miejsce UW wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank

  Uniwersytet Warszawski sklasyfikowany na pierwszym miejscu wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank. Ranking klasyfikuje 14 131 uczelni ze 183 krajów. 

 • WNE UW z 3 CERTYFIKATAMI DOSKONAŁOŚCI KSZTAŁCENIA POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ

  WNE UW jest jedynym ośrodkiem w Polsce z aż trzema Certyfikatami Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej. 

 • Pełna akredytacja ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) wszystkich 9 modułów

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA, dla kierunku Finanse i Rachunkowość/Finanse, Inwestycje i Rachunkowość oraz dla  specjalności Ekonomia Przedsiębiorstwa.

Aktualności

Obraz Wyróżnienie w konkursie i indywidualna Nagroda Dyd…
Niezwykle miło poinformować nam o Wyróżnieniu w konkursie dla dr. hab. Piotra Wójcika, prof. ucz. (Katedra Finansów Ilościowych) oraz indywidualnej Nagrodzie Dydaktycznej Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla dr. Marcina Chlebusa (Katedra Finansów…
Obraz Dr Anna Janicka Pełnomocniczką ds. równości na WNE…
Dr Anna Janicka, z dniem 1 października br., została powołana przez Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych, na Pełnomocniczkę ds. równości na WNE UW.
Obraz Rekrutacja do programu MOST
MOST to krajowy program mobilności studentów i doktorantów, umożliwiający studiowanie przez semestr lub rok akademicki na jednym z dwudziestu polskich uniwersytetów oraz na wybranych, stowarzyszonych uczelniach.
Obraz Prośba o uzupełnianie informacji o publikacjach w …
Przypominamy o konieczności uzupełnienia przez nauczycieli akademickich Wydziału profilu w Polskiej Bibliografii Naukowej (PBN).
Obraz Seminarium LabFam online [08.11.2022]
Podczas spotkania Daisuke Adachi (Aarhus University) zaprezentuje badanie „Robots on Sale: The Effect of Investment Promotion on Robot Adoption and Employment”.
Obraz 24. seminarium QFRG i DSLab online [7.11.2022]
Podczas spotkania Illia Baranochnikov oraz dr hab. Robert Ślepaczuk przedstawią badanie „A comparison of LSTM and GRU architectures with novel walk-forward approach to algorithmic investment strategy”.
Obraz Seminarium doktoranckie „ Trade policies in Centra…
Serdecznie zapraszamy doktorantów Wydziału Nauk Ekonomicznych, Studentów Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych oraz pracowników naukowych do udziału w nadchodzącym seminarium doktoranckim na Wydziale Nauk Ekonomicznych.
Obraz Dofinansowanie aktywności publikacyjnej ze środków…
Przypominamy, że trwa nabór ciągły do Mikrograntów UW. Zachęcamy do przesyłania aplikacji pracowników naukowych WNE UW oraz doktorantów.
Obraz 4. edycja Programu „Studenci dla Otoczenia”.
Zapraszamy do wzięcia udziału w 4. Edycji Programu „Studenci dla Otoczenia”. Zgłoszenia propozycji projektów są przyjmowane do 9 listopada 2022 r.
Obraz Zachęcamy – oszczędzajmy energię cieplną i elektry…
Wraz ze zbliżającą się porą roku i rozpoczęciem sezonu grzewczego, mobilizujemy do racjonalnego gospodarowania energią cieplną i elektryczną.