• Spotkanie świąteczne Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

  W imieniu Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego prof. Gabrieli Grotkowskiej, serdecznie zapraszamy do udziału w świątecznym spotkaniu społeczności WNE UW.

 • Wydział Nauk Ekonomicznych dla Ukrainy

  W tym trudnym czasie solidaryzujemy się z Obywatelami Ukrainy, w szczególności ze Studentami, Doktorantami i Pracownikami będącymi częścią wspólnoty naszego Wydziału. Na Wydziale i Uczelni podejmowane są akcje pomocy dla osób pochodzących z Ukrainy.

 • Ekonomia WNE UW na 1. miejscu w rankingu Perspektywy 2022

  Ranking kierunków studiów magazynu Perspektywy to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale po raz kolejny został uznany za najlepszy w Polsce. 

 • 1. miejsce UW wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank

  Uniwersytet Warszawski sklasyfikowany na pierwszym miejscu wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank. Ranking klasyfikuje 14 131 uczelni ze 183 krajów. 

 • WNE UW z 3 CERTYFIKATAMI DOSKONAŁOŚCI KSZTAŁCENIA POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ

  WNE UW jest jedynym ośrodkiem w Polsce z aż trzema Certyfikatami Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej. 

 • Pełna akredytacja ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) wszystkich 9 modułów

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA, dla kierunku Finanse i Rachunkowość/Finanse, Inwestycje i Rachunkowość oraz dla  specjalności Ekonomia Przedsiębiorstwa.

Aktualności

Obraz Seminarium „Cyfryzacja pod lupą nauki” z udziałem …
Podczas najbliższego spotkania swoje badanie przedstawi mgr Maria Kubara. Metodologię i wyniki badania komentować będą dr hab. Piotr Wójcik, prof. ucz. z Katedry Finansów Ilościowych WNE UW oraz Aleksandra Wilczyńska z Fundacji MOST.
Obraz Absolwenci Wydziału Nauk Ekonomicznych AD 2020 na …
Absolwenci studiów II stopnia Wydziału Nauk Ekonomicznych UW z najwyższymi średnimi zarobkami w Polsce w pierwszym roku po uzyskaniu dyplomu w grupie kierunków „Informatyka i ekonometria” oraz „Finanse i rachunkowość”.
Obraz Spotkanie z przedstawicielami delegacji uczelni uk…
W minionym tygodniu gościliśmy na Wydziale przedstawicieli uczelni z Ukrainy.
Obraz The Art and Science of Microeconomic Modeling - ku…
W semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się dwutygodniowy kurs "The Art and Science of Microeconomic Modeling" prowadzony przez profesora Odeda Starka.
Obraz Wspólnie ubieranie wydziałowej choinki już we wtor…
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków społeczności WNE UW do wspólnego przystrajania wydziałowego drzewka.
Obraz Seminarium LabFam “Risk aversion and fertility. Mi…
Podczas spotkania organizowanego przez Centrum Pracy nad Rynkiem i Rodziną LabFam swoje badanie przedstawi Daniela Bellani (Scuola Normale Superiore).
Obraz Seminarium doktoranckie
Zapraszamy doktorantów Wydziału Nauk Ekonomicznych, Studentów Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych oraz pracowników naukowych do udziału w nadchodzącym seminarium doktoranckim na Wydziale Nauk Ekonomicznych.
Obraz Seminarium online “Daily and intraday application …
Serdecznie zapraszamy na kolejne seminarium naukowe organizowane przez Quantitative Finance Research Group i Data Science Lab.
Obraz Szlachetne WNE – z pomocą Pani Annie w ramach Szla…
Jak co roku zachęcamy społeczność Wydziału do włączenia się w akcję zainicjowaną przez Samorząd Studentów WNE UW, KNSG UW oraz Koło Naukowe Inwestycji i Finansów.
Obraz Podsumowanie I Polskiej Konferencji Ekonomii Kultu…
I Polska Konferencja Ekonomii Kultury za nami. Odbyła się 24 listopada br., a za jej realizację odpowiadał zespół ACEP (zlokalizowany na WNE UW).