• Wydział Nauk Ekonomicznych dla Ukrainy

  W tym trudnym czasie solidaryzujemy się z Obywatelami Ukrainy, w szczególności ze Studentami, Doktorantami i Pracownikami będącymi częścią wspólnoty naszego Wydziału. Na Wydziale i Uczelni podejmowane są akcje pomocy dla osób pochodzących z Ukrainy.

 • Ekonomia WNE UW na 1. miejscu w rankingu Perspektywy 2022

  Ranking kierunków studiów magazynu Perspektywy to zestawienie najlepszych programów oferowanych przez polskie uczelnie. W tegorocznej edycji kierunek Ekonomia prowadzony na naszym Wydziale po raz kolejny został uznany za najlepszy w Polsce. 

 • 1. miejsce UW wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank

  Uniwersytet Warszawski sklasyfikowany na pierwszym miejscu wśród polskich uczelni dla obszaru naukowego Ekonomia w niezależnym rankingu metrycznym EduRank. Ranking klasyfikuje 14 131 uczelni ze 183 krajów. 

 • WNE UW z 3 CERTYFIKATAMI DOSKONAŁOŚCI KSZTAŁCENIA POLSKIEJ KOMISJI AKREDYTACYJNEJ

  WNE UW jest jedynym ośrodkiem w Polsce z aż trzema Certyfikatami Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej. 

 • Pełna akredytacja ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) wszystkich 9 modułów

  Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał pełną akredytację, obejmującą wszystkie dziewięć modułów kwalifikacji zawodowej Stowarzyszenia ACCA, dla kierunku Finanse i Rachunkowość/Finanse, Inwestycje i Rachunkowość oraz dla  specjalności Ekonomia Przedsiębiorstwa.

Aktualności

Obraz Seminarium LabFam “Risk aversion and fertility. Mi…
Podczas spotkania organizowanego przez Centrum Pracy nad Rynkiem i Rodziną LabFam swoje badanie przedstawi Daniela Bellani (Scuola Normale Superiore).
Obraz Seminarium doktoranckie
Zapraszamy doktorantów Wydziału Nauk Ekonomicznych, Studentów Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych oraz pracowników naukowych do udziału w nadchodzącym seminarium doktoranckim na Wydziale Nauk Ekonomicznych.
Obraz Seminarium online “Daily and intraday application …
Serdecznie zapraszamy na kolejne seminarium naukowe organizowane przez Quantitative Finance Research Group i Data Science Lab.
Obraz Szlachetne WNE – z pomocą Pani Annie w ramach Szla…
Jak co roku zachęcamy społeczność Wydziału do włączenia się w akcję zainicjowaną przez Samorząd Studentów WNE UW, KNSG UW oraz Koło Naukowe Inwestycji i Finansów.
Obraz Podsumowanie I Polskiej Konferencji Ekonomii Kultu…
I Polska Konferencja Ekonomii Kultury za nami. Odbyła się 24 listopada br., a za jej realizację odpowiadał zespół ACEP (zlokalizowany na WNE UW).
Obraz Rejestracja na zajęcia WNE na semestr letni 2022/2…
Wkrótce rusza rejestracja na zajęcia na semestr letni.
Obraz Zaproszenie do współpracy w ramach programu
W ramach realizacji programu "Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy", koordynowanego przez WNE UW, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwracamy się z zaproszeniem do współpracy.
Obraz Projekt ENCON z udziałem naukowców WNE UW z dofina…
Miło nam poinformować o dofinansowaniu dla projektu Uniwersytetu Warszawskiego, z udziałem naukowców naszego Wydziału.
Obraz Spotkanie świąteczne Wydziału Nauk Ekonomicznych U…
W imieniu Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego prof. Gabrieli Grotkowskiej, serdecznie zapraszamy do udziału w świątecznym spotkaniu społeczności WNE UW.
Obraz Wyróżnienia Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla…
Serdecznie gratulujemy Pracownikom Wydziału Nauk Ekonomicznych uzyskania „Wyróżnienia Rektora UW” za osiągnięcia mające wpływ na rozwój i wzrost prestiżu Uniwersytetu Warszawskiego.

Najnowsze wydawnictwa

How to create an engagement-friendly environment in reward-based crowdfunding?

Central European Economic Journal, Volume 9 (2022): Issue 56
Autorzy: Marcin Bielecki, Rafał Rydzewski