Biuro Rekrutacji i Promocji

Uprzejmie informujemy, że Biuro Rekrutacji i Promocji będzie nieczynne w dniach 29-30 stycznia 2018 r.

Pieńkowska Anita
Stopień naukowy: dr
Email: U!*{[_-V|?yD%\F9Jc#Nnu3j~]#[3pnaJKwNp%[[yK'F@[40Sk@[k
Stanowisko: Kierownik
Dyżury:

poniedziałek - piątek, pokój: B004, godziny: 09:00-16:00

Uwagi:
Paczoska Krystyna
Stopień naukowy: mgr
Email: U!*{[_-V|?yD%\F9Jc#Nnu3]#[Apf_VO{B^Vq/ge81SIjDwfz
Stanowisko: Samodzielny referent
Dyżury:

Poniedziałek - piątek, od 10:00 do 15:00

Uwagi:

Zadania biura

W roku akademickim 2017/2018 Biuro Rekrutacji i Promocji przyjmuje interesariuszy w pokoju B004.

1. Kreowanie strategii, wdrażanie oraz ewaluacja działań wizerunkowych (reklama, marketing, public relations, komunikacja w social mediach, obsługa komunikacji wybranych wydarzeń specjalnych, w tym spotkań Rady Pracodawców).
  2. Obsługa procedury rekrutacyjnej na studia I i II stopnia w języku polskim i angielskim.
  3. Obsługa procedury wynajmu.

Materiały

Identyfikacja wizualna WNE UW

Rekomendujemy korzystanie z szablonów WNE UW w korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej:

• papier firmowy wersja .docx: PLEN - zachęcamy do korzystania z podstawowego kroju pisma dla UW - tj. Arimo lub zastępczego Arial.
  • prezentacja wersja .pptx: PLEN - krój pisma dla prezentacji jubileuszowej to Times New Roman.
  • Uwaga: aby zmienić dane kontaktowe na dole strony należy dwa razy kliknąć na przestrzeń, zedytować informacje a następnie kliknąć ESC.

Pomocnicze:

Inne: