Biuro Rekrutacji i Promocji

Dyżury:

poniedziałek - piątek, pokój: 1, godziny: 09:00-16:00

Uwagi:

W dniach 15-16.06.17 Biuro Rekrutacji i Promocji będzie nieczynne.

Paczoska Krystyna
Stopień naukowy: mgr
Email: W[0{51p6_X-Dmz|jrVQ%`7v]#[CLl_0{d|Ao!/S&rb{82wi'c
Stanowisko: Samodzielny referent
Dyżury:

Poniedziałek - piątek, od 10:00 do 15:00

Uwagi:

Zadania biura

1. Kreowanie strategii, wdrażanie oraz ewaluacja działań wizerunkowych (reklama, marketing, public relations, komunikacja w social mediach, obsługa komunikacji wybranych wydarzeń specjalnych, w tym spotkań Rady Pracodawców, prowadzenie kalendarza warsztatów ekonomii eksperymentalnej).
  2. Obsługa procedury rekrutacyjnej na studia I i II stopnia w języku polskim i angielskim.
  3. Obsługa procedury wynajmu.

Materiały

Identyfikacja wizualna WNE UW

Rekomendujemy korzystanie z szablonów WNE UW w korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej:

• papier firmowy wersja .docx: PLEN - zachęcamy do korzystania z podstawowego kroju pisma dla UW - tj. Arimo lub zastępczego Arial.
  • prezentacja wersja .pptx: PLEN - krój pisma dla prezentacji jubileuszowej to Times New Roman.
  • Uwaga: aby zmienić dane kontaktowe na dole strony należy dwa razy kliknąć na przestrzeń, zedytować informacje a następnie kliknąć ESC.

Pomocnicze:

Inne: