Centre for Economic Analyses of Public Sector (CEAPS) założony został w 2009 roku przy Katedrze Ekonomii Politycznej Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Głównym celem działania Ośrodka jest opracowywanie wysokiej jakości niezależnych analiz ekonomicznych sektora publicznego. Prace prowadzone w ramach CEAPS obejmują zarówno badania naukowe, jak i ekspertyzy zlecane przez instytucje zewnętrzne. Posiadane kontakty z wiodącymi instytutami krajowymi i zagranicznymi podejmującymi problematykę sektora publicznego owocują bogatą współpracą badawczą oraz dostępem do najnowszych wyników badań prowadzonych na całym świecie. Dzięki temu Ośrodek bierze aktywny udział w debatach dotyczących problemów sektora publicznego w Polsce i na forum międzynarodowym. Poza zaangażowaniem w prace badawcze, pracownicy CEAPS prowadzą również zajęcia dydaktyczne na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW.

Telefon: 22 55 49 140, 175, 146
E-mail: 81ZhFl?V}@d&06iM]#[vq8Y6&3EcIZ{9vNC.pl
www: Strona CEAPS

Jan Fałkowski
Stopień naukowy: dr hab.
Email: 81ZhFl?V}@d&06iMX{R~I2Yo]#[}r8U.\3Ji${{yvrCP*4c??J\
Dyżury:

prośba o wcześniejszy kontakt e-mail

Katarzyna Metelska-Szaniawska
Stopień naukowy: dr hab.
Email: 81ZhFl?V}@d&06iMX{R~I2Y]#[~y@]'Y/B_W\rpC_Eaa3tR}F

Zob. strona własna

Beata Łopaciuk-Gonczaryk
Stopień naukowy: dr
Email: 81ZhFl?V}@d&06iMX{R~I2Yo]#[usJW$gwIw'{{yvrCP*4c??J\

dyżury w sesji letniej:

środa 13 VI 2018, godz. 10:00-11:00

środa 20 VI 2018, godz. 11:00-12:00

Proszę o wcześniejsze umówienie się e-mailowo.