Centre for Economic Analyses of Public Sector (CEAPS) założony został w 2009 roku przy Katedrze Ekonomii Politycznej Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Głównym celem działania Ośrodka jest opracowywanie wysokiej jakości niezależnych analiz ekonomicznych sektora publicznego. Prace prowadzone w ramach CEAPS obejmują zarówno badania naukowe, jak i ekspertyzy zlecane przez instytucje zewnętrzne. Posiadane kontakty z wiodącymi instytutami krajowymi i zagranicznymi podejmującymi problematykę sektora publicznego owocują bogatą współpracą badawczą oraz dostępem do najnowszych wyników badań prowadzonych na całym świecie. Dzięki temu Ośrodek bierze aktywny udział w debatach dotyczących problemów sektora publicznego w Polsce i na forum międzynarodowym. Poza zaangażowaniem w prace badawcze, pracownicy CEAPS prowadzą również zajęcia dydaktyczne na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW.

Telefon: 22 55 49 140, 175, 146
E-mail: JHqxk-M3O|}%rZz@a`f]#[**Si_HE|1#sy{@_2jQS
www: Strona CEAPS

Jan Fałkowski
Stopień naukowy: dr hab.
Email: JHqxk-M3O|}%rZz@a`f_B~TK]#[1#SeWwE%7f=ya@&2YiLD4-E4
Dyżury:

prośba o wcześniejszy kontakt e-mail

Katarzyna Metelska-Szaniawska
Stopień naukowy: dr hab.
Email: JHqxk-M3O|}%rZz@a`f_B~T]#[22WmQtAy-9upXcp4jFKUKoA

Zob. strona własna

Beata Łopaciuk-Gonczaryk
Stopień naukowy: dr
Email: JHqxk-M3O|}%rZz@a`f_B~TK]#[&+agO'#$Ih=ya@&2YiLD4-E4
Dyżury:

Proszę o kontakt e-mailowy w celu umówienia spotkania.