Praca w dziekanacie studiów WNE

stycznia 10, 2017

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (zakres czynności będzie między innymi obejmował obsługę studiów anglojęzycznych i /lub programu Erasmus)
  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferowane warunki:

• umowa o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: Wydział Nauk Ekonomicznych UW, ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa z dopiskiem: Dziekanat Studiów lub adres mailowy: L\Ff07Vlgc9'nyjip]#[DK'}'$8u][FhSosZ] lub L\Ff07Vlgc9'nyjip$DX]{]#[-L0Hy#BN~['hwobrVe6aNh Oferty należy składać do dnia 27 stycznia 2017 r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.