Logo "HR Excellence in Research" dla UW

lipca 7, 2016

Uniwersytet Warszawski otrzymał logo "HR Excellence in Research", przyznawane przez Komisję Europejską. UW spełnił wymagania stawiane instytucjom w zakresie wdrażania zasad Europejskiej Karty Naukowca i Kodeksu Postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych.

Logo jest przyznawane w ramach strategii Human Resources Strategy for Researchers mającej na celu zwiększanie atrakcyjności warunków pracy naukowców w UE. Wyróżnienie jest potwierdzeniem, że uczelnia, instytucja badawcza czy przedsiębiorstwo oferuje przyjazne środowisko pracy naukowej, a obowiązujące w niej zasady rekrutacji są w pełni transparentne.

Więcej informacji na stronie Europejskiej Karty Naukowca.