Konferencja “Innovation, Entrepreneurship and Digital Ecosystems”

stycznia 26, 2016

W dniach 14-16 września 2016 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń prezentujących wykorzystanie wiedzy naukowej w innowacyjnych procesach biznesowych: 9. doroczna międzynarodowa konferencja EuroMed: Innovation, Entrepreneurship and Digital Ecosystems. Tegoroczna edycja po raz pierwszy odbyła się w regionie Europy Środkowej – w Warszawie – i skupiła około 200 wybitnych przedstawicieli nauki i biznesu z 32 krajów. Konferencję organizował DELab UW we współpracy z Instytutem EMRBI.

Konferencja była najważniejszym wydarzeniem świata nauki dotyczącym innowacyjnej gospodarki, a zarazem największym ze wszystkich organizowanych dotychczas w Polsce objętym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wydarzenie było również niepowtarzalną okazją dla działających w Polsce firm do włączenia się w międzynarodową sieć współpracy ośrodków badawczych, uniwersytetów i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Podczas równoległych sesji naukowych i warsztatów rozpatrywanych było ponad 50 tematów, m.in. Gospodarka Cyfrowa i Środowiska Biznesowe; Finanse i Rachunkowość; Przedsiębiorczość i Innowacyjność; Zarządzanie i Biznes Międzynarodowy; Marketing; Organizacja i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi; Zarządzanie Strategiczne.

Więcej informacji na stronie DELab