Dwa Złote Wachlarze od International Organization for Migration dla pracownika WNE

20 grudnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że dr hab. Paweł Kaczmarczyk, adiunkt w Zakładzie Ekonomii Ludności i Demografii oraz Dyrektor Ośrodka Badań nad Migracjami UW, został uhonorowany podwójną nagrodą Złotych Wachlarzy przyznawaną przez International Organization for Migration osobom, które w szczególny sposób przyczyniają się do wspierania integracji migrantów w Polsce, stymulowania rozwoju społeczno-gospodarczego poprzez migracje lub budowania dobrych praktyk w zakresie zarządzania migracjami.

Dr hab. Paweł Kaczmarczyk zdobył nagrodę główną w kategorii osoba ("za wkład w budowanie i promowanie wiedzy w zakresie ekonomii migracji, propagowanie dyskursu na temat migracji w oparciu o fakty i rzetelne dane") oraz nagrodę publiczności.

Gratulujemy!

Więcej o Gali

Relacja z gali wręczenia nagród