Rejestracja na zajęcia Podstawy Ochrony Własności Intelektualnej

21 listopada 2017

Rejestracja na zajęcia Podstawy Ochrony Własności Intelektualnej

Rejestracja na zajęcia Podstawy Ochrony Własności Intelektualnej rozpocznie się w dniu 22.11.2017r. zarówno dla studentów studiów w języku polskim, jak i dla studiów w języku angielskim. Szczegółowe informacje dostępne są w USOSweb w Kalendarzu Rejestracji. W tej rejestracji możliwe będzie zarówno rejestracja jak i wyrejestrowanie.

Zajęcia dla studentów studiów stacjonarnych (dziennych) oraz niestacjonarnych (wieczorowych) w języku polskim odbędą się w dniach 1.12, 8.12, 15.12 w godz. 18:30-20:05 w Audytorium Maximum (sala Mickiewicza) w Kampusie Głównym (Krakowskie Przedmieście).

Zajęcia dla studiów anglojęzycznych odbędą się w soboty 2.12 oraz 9.12. w godz. 10:00-13:00 w Auli A na WNE UW.

UWAGA! Rejestracja dla studentów studiów zaocznych odbędzie się w terminie późniejszym. Zajęcia POWI dla studiów zaocznych odbędą się w semestrze letnim. Szczegóły wkrótce.