Zmiana organizacji ruchu na WNE UW

września 14, 2017

Uprzejmie informujemy, że w roku akademickim 2017/2018 obowiązywać będą następujące zmiany na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW na ul. Długiej 44/50:

• Budynek C (zielony budynek):  wejście przez bramę przy budynku B wzdłuż parkingu na dziedzińcu.
    • Aule A, B, C, sale D, E, F, G, H, I, J, Pracownia Informatyczna (L), Dziekanat Studiów (K4, K3, M), Kierownik Dziekanatu Studiów (K2), Prodziekan ds. studenckich (K1)
    • Budynek B: wejście od bramy.
      • Piętro 3.: pokoje pracowników akademickich.
      • Piętro 2.: biblioteka.
      • Piętro 1. i 2.: sale dydaktyczne.
      • Parter:
        • Portiernia (B001, klucze do pomieszczeń, skrzynki pracowników, apteczka), Pokój nauczycielski (B006), Ksero (B011), Szatnia (B003),
        • Dziekan (B013a), Dziekanat Ogólny (B013), Pełnomocnik ds. finansowych (B005), Prodziekan ds. naukowych (B007), Sekcja Finansowa (B014), Obsługa badań (B012), Sekcja Gospodarcze (B009), Biuro Rekrutacji i Promocji (B004).
  • Poziom -1: Samorząd studentów i koła naukowe, Bufet (planowane uruchomienie – koniec 2017 r.)

Godziny otwarcia: pon-pt 7:45-20:15, so-niedz. 7:45-18:30.

Klucze do sal wykładowych znajdujących się w budynku B dostępne są na portierni w budynku B. Klucze do sal wykładowych i laboratoriów znajdujących się w budynku C dostępne będą od początku roku akademickiego w Pracowni Informatycznej (pokój L).

20170823_plan budynku.jpg

Więcej o remoncie na WNE